Maori

| Tau Wae: | A2P1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Knowles Voltronics |
| Tuhinga o mua: | CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 250V SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 250 V |
| Rahi / Rahi | - |
| Raupapa | A2 |
| Q @ Freq | 2000 @ 100MHz |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | General Purpose |
| Rauemi Dielectric | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Waea Whakaaetanga | 0.3 ~ 1.2pF |
| Momo Whakatika | Top |
| A2P1 Taipitopito PDF [English] | A2P1 PDF - EN.pdf |




FIXED IND 3.3UH 2.5A 58.63 MOHM
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
IGBT MOD 1200V 75A ACEPACK2
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB
SWITCH PUSH DPST 16A 250V
IC FPGA 132QFN
OPTOISOLATOR 4.17KV TRIAC 6SMD
P3101A INTEL
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
IC FPGA 132QFN
PT02A8-4P W/PC CONTACTS
CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 1250V SMD
IGBT MOD 1200V 75A ACEPACK2
DIODE GEN PURP 200V 3A SMC
SWITCH PUSH DPST 16A 250V
TOSHIBA SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
A2P1Knowles Voltronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|