Maori

| Tau Wae: | L9408FDIETR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | STMicroelectronics |
| Tuhinga o mua: | IC REG ALTERNATOR BARE DIE |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 8.5V ~ 18V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Die |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q100 |
| Paa / Case | Die |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 150°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Te tuku | 50mA |
| Tau hua hua | L9408 |
| Nga tono | Automotive |
| L9408FDIETR Taipitopito PDF [English] | L9408FDIETR PDF - EN.pdf |




POWER UVC LED
POWER UVC LED
IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8
POWER UVC LED
POWER UVC LED
EMITTER UV 272NM 300MA 3SMD
CONEXANT L9403 SMART MODEM IC
EMITTER UV 272NM 300MA 3SMD
AOS TSOP6
ST HSSOP36
POWER UVC LED
MIC QFN
POWER UVC LED
ST ZIP
CONEXANT TQFP
3.9x 3.9x3mm Hype Red Power LED
IC ZIP8
POWER UVC LED
IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
L9408FDIETRSTMicroelectronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|