ESR10EZPF1272 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Rohm Semiconductor ESR10EZPF1272
Tau Wae: ESR10EZPF1272
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Technology
Tuhinga o mua: RES SMD 12.7K OHM 1% 0.4W 0805
Ngā Rauemi:
1.ESR10EZPF1272.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±1%
    Te Tae Tema ±100ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato 0805
    Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Raupapa ESR
    Tuhinga 12.7 kOhms
    Ratonga AEC-Q200
    Mana (Watts) 0.4W, 2/5W
    Huanga hua Uara huanga
    Paa / Case 0805 (2012 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)