Maori

| Tau Wae: | PFG.2B.314.CLLM31Z |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | LEMO |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder Cup |
| Te whakangungu | Shielded |
| Rahi Rahi, MIL | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | 314 |
| Rauemi Hee | Brass |
| Kua oti te Rei | Chrome |
| Raupapa | 2B |
| Rauemi tuatahi | Metal |
| Pūhera | Bulk |
| Whakatakotoranga | G |
| Tae Mahi | -55°C ~ 250°C |
| Tau o nga Tauranga | 14 |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line); Panel Mount |
| Tae Whakatu | Front and Rear Side Nut |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Kōkuhu Rauemi | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Tiaki Ingoa | IP50 - Dust Protected |
| Ngā āhuatanga | Backshell |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 6.5A |
| Whakaaetanga Mea | Bronze |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 59.0µin (1.50µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle, Female Sockets |
| Tae | Silver |
| Ko te whakatuwhera o te tau | 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) |
| Tau hua hua | PFG |
| Rauemi Backshell, Pae | Brass, Chrome |
| Nga tono | - |




LBR KeyG 14C BLK CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
LBR KeyG 14C CHR 3.1mm M BROWN
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
LBR KEYG 16C CHR 5.2MM D
LBR KeyG 14C CHR 8.2mm D
LBR KeyG 12C CHR 9.2mm D
LBR KeyG 16C CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
LBR KEYG 12C CHR 6.2MM D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
LBR KeyG 14C CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
PFG.2B.314.CLLM31ZLEMO |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|