Maori
| Tau Wae: | 4242PA22101800 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Laird Technologies |
| Tuhinga o mua: | GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.4538 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 0.252" (6.40mm) |
| Momo | Fabric Over Foam |
| Paeke Paerewa | 1 |
| Hanga | D-Shape |
| Raupapa | - |
| Te Raina - Te Maama | - |
| Te whakanoho | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Ētahi Ingoa | 903-1277 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tuhinga | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | 3 Weeks |
| Te roa | 18.000" (457.20mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei | 0.252" (6.40mm) |
| Haerenga Whakauru | Adhesive |
| 4242PA22101800 Taipitopito PDF [English] | 4242PA22101800 PDF - EN.pdf |




GK NICU NRSG PU V0 DSH
GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE
GK NICU NRS PU V0 DSH
GK NICU NRS PU V0 DSH
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
GK,NICU,NRS,PU,V0,DSH .250X.250X
GK NICU NRSG PU V0 DSH
GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE
GK NICU NRS PU V0 DSH
GK NICU NRS PU V0 DSH
GK NICU NRSG PU V0 DSH
GK NICU NRS PU V0 DSH
GK NICU NRSG PU V0 DSH
GK NICU NRSG PU V0 DSH
GK NICU NRSG PU V0 DSH
GK NICU NRSG PU V0 DSH
GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE
GK NICU NRS PU V0 DSH
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
GK NICU NRSG PU V0 DSH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
4242PA22101800Laird Technologies |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|