Maori

| Tau Wae: | 21-CBSA-2.0X2.75X0.225 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Leader Tech Inc. |
| Tuhinga o mua: | RF SHIELD 2" X 2.75" SMD T/H |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 25+ | $19.7248 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui - Whānui | 2.000" (50.80mm) |
| Tuhinga o mua | Non-Vented |
| Momo | Shield, 2-Piece |
| Raupapa | 20-CBS |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, Through Hole |
| Te roa - Whānui | 2.750" (69.85mm) |
| Teitei - Whānui | 0.225" (5.72mm) |
| 21-CBSA-2.0X2.75X0.225 Taipitopito PDF [English] | 21-CBSA-2.0X2.75X0.225 PDF - EN.pdf |




RF SHIELD 2" X 4" SMD T/H
RF SHIELD 1.75" X 5.5" SMD T/H
RF SHIELD 1.75" X 5.75" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 4.75" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 5" THROUGH HOLE
RF SHIELD 2" X 5" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 2.25" SMD T/H
RF SHIELD 1.75" X 5.25" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 4.25" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 2.5" SMD T/H
RF SHIELD 1.75" X 5" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 3" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 2" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 3.25" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 3.75" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 4.5" THROUGH HOLE
RF SHIELD 1.75" X 4.5" SMD T/H
RF SHIELD 2" X 3.5" SMD T/H
RF SHIELD 1.75" X 6" SMD T/H
RF SHIELD 1.75" X 4.75" SMD T/H
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
21-CBSA-2.0X2.75X0.225Leader Tech Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|