Maori
| Tau Wae: | 59-CBSA-1.25X5.0X0.5 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Leader Tech Inc. |
| Tuhinga o mua: | RF SHIELD 1.25" X 5" T/H |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 20+ | $21.3023 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui - Whānui | 1.250" (31.75mm) |
| Tuhinga o mua | Non-Vented |
| Momo | Shield, 2-Piece |
| Raupapa | 50-CBS |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Te roa - Whānui | 5.000" (127.00mm) |
| Teitei - Whānui | 0.500" (12.70mm) |
| 59-CBSA-1.25X5.0X0.5 Taipitopito PDF [English] | 59-CBSA-1.25X5.0X0.5 PDF - EN.pdf |




RF SHIELD 1.25" X 5.75" T/H
RF SHIELD 1.5" X 1.5" T/H
RF SHIELD 1.25" X 4" T/H
RF SHIELD 1.25" X 4.75" T/H
RF SHIELD 1.25" X 4.5" T/H
RF SHIELD 1.25" X 3.25" T/H
RF SHIELD 1.5" X 2" THROUGH HOLE
RF SHIELD 1.25" X 3.75" T/H
RF SHIELD 1.25" X 2.75" T/H
RF SHIELD 1.25" X 3.5" T/H
RF SHIELD 1.25" X 5.25" T/H
RF SHIELD 1.25" X 6" T/H
RF SHIELD 1.25" X 4.25" T/H
RF SHIELD 1.5" X 1.75" T/H
RF SHIELD 1.25" X 5.5" T/H
RF SHIELD 1.5" X 2.25" T/H
RF SHIELD 1.25" X 3" T/H
RF SHIELD 1.5" X 2.5" T/H
RF SHIELD 1.5" X 2.75" T/H
RF SHIELD 1.25" X 2.5" T/H
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
59-CBSA-1.25X5.0X0.5Leader Tech Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|