Maori
| Tau Wae: | LT1307CN8#PBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | LINEAR |
| Tuhinga o mua: | IC REG BOOST ADJ 0.6A 8DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.20 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.22V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 30V (Switch) |
| Momotuhi - Input (Min) | 1V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 5V |
| Topology | Boost |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | No |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-PDIP |
| Raupapa | - |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Momo putanga | Adjustable |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Mahinga | Step-Up |
| Rautanga - Whakawhiti | 600kHz |
| Nama - Whakaputa | 600mA (Switch) |
| LT1307CN8#PBF Taipitopito PDF [English] | LT1307CN8#PBF PDF - EN.pdf |




IC REG BOOST ADJ 600MA 8MSOP
IC REG BOOST ADJ 600MA 8SOIC
IC REG BOOST ADJ 600MA 8DIP
IC REG BOOST ADJ 600MA 8SOIC
IC REG BOOST ADJ 600MA 8MSOP
SINGLE CELL MICROPOWER 600KHZ PW
LT SOP-8
LT1307CMS8 LT
IC REG BOOST ADJ 600MA 8SOIC
LT1307CN8 LINEAR
IC REG BOOST ADJ 0.6A 8MSOP
LT1307CS8 LT
LT1307CS8#TR LT
IC REG BOOST ADJ 600MA 8SOIC
LT1307CMS8#TR LINEAR
LT1307IS8 LINEAR
IC REG BOOST ADJ 0.6A 8SOIC
IC REG BOOST ADJ 0.6A 8MSOP
LT SOP8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
LT1307CN8#PBFLINEAR |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|