Maori
| Tau Wae: | LTC2978CUP#PBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | LINEAR |
| Tuhinga o mua: | IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V, 4.5 V ~ 15 V |
| Momotuhi - Whakauru | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 64-QFN (9x9) |
| Raupapa | - |
| Tūnga Wāhanga | Obsolete |
| Packaging | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Te tuku | 10mA |
| Nga tono | Power Supply Controller/Monitor |
| LTC2978CUP#PBF Taipitopito PDF [English] | LTC2978CUP#PBF PDF - EN.pdf |




LTC2978CUP#PBF
Ngā Tūmau Aunoa o Āporo
Ko te LTC2978CUP#PBF he pūnaha whakahaere hiko hāngū (PMIC) mō te kiritaki me te tiro hiko nō ngā Tūmau Aunoa o Āporo.
Kaitiro Hiko me te Tiro
Hei tautoko i ngā uara hiko 3.3V, 4.5V ki te 15V
Raiha o te hiko 10 mA
Rōpū pāmahana mahi 0°C ki te 70°C
Mōkihi papa o te mata Surface Mount 64-WFQFN e kapi ana i te papa whaowhia
Ngā kaha tino nui mō te whakahaere me te tiro i te tāhūhū hiko
Ngā uara uaka hiko whānui
He iti te rahinga hiko kei te tukuna
Hei mahi i raro i ngā pāmahana ahumairangi ahumārie
Mōkihi papa o te mata 64-WFQFN
Kāri pukarua i runga i te mata
Rahi mōkihi 9x9 mm
He tūnga tawhito tēnei hua LTC2978CUP#PBF
Tērā pea kei te wātea ētahi tauira ōrite, ētahi atu pātai kawha me ā mātou kaihoko hokohoko mā te paetukutuku mō ētahi atu pārongo
Whakamāramatanga / tiro hiko mō ngā tono hiko
Ko te keehi datasheet tino rongonui mō te LTC2978CUP#PBF kei runga i tā mātou paetukutuku. E tūtohutia ana ki ngā kiritaki te tikiake i tēnei kōrerotanga.
E tūtohutia ana ki ngā kiritaki te tiki tono mō te LTC2978CUP#PBF i runga i tā mātou paetukutuku. Tiki Tono, rānei, mō ngā pārongo mō tēnei tuku mīhini wātea poto nei.
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LTC2978AUP LTC
IC PWR SUPPLY MGR
IC PWR SUPPLY MGR
LINEAR QFN64
IC PWR SUPPLY MGR
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LT QFN
LTC2978CUP/011P-1PBF LINEAR
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LINEAR QFN64
LINEAR QFN64
LTC2978CUP/LTC2978IUP LT
IC PWR SUPPLY MGR
LTC2978CUP#008T-3PBF LT
LT QFN64
IC PWR SUPPLY MONITOR OCT 64QFN
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LINEAR QFN64
IC PWR SUPPLY MONITOR OCT 64QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
LTC2978CUP#PBFLINEAR |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|