Maori
| Tau Wae: | LTC3126EFE#PBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Linear Technology |
| Tuhinga o mua: | IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $7.89 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momotuhi - Tīmata ake | Buck |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 0.818V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 42V |
| Ngaohihi - Taweke (Tae) | 2.4V |
| Tuhinga o mua - Breakdown | 28-TSSOP |
| Paeke Paerewa | 50 |
| Raupapa | - |
| RoHS Tūnga | Tube |
| Topology Whakahaere | 2.5A |
| Ko te poari | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Momo putanga | Adjustable |
| Whirihoranga Whakaputa | 1 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaputa | Step-Down |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Te maha o nga DAC | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Noise - 0.1Hz ki te 10Hz | 24V |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Waehanga Kaihanga | LTC3126EFE#PBF |
| Whakaahua nui | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.818V 1 Output 2.5A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Whakaahuatanga | IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP |
| Whakapā atu @ Whakaoho | Positive |
| Whakamutunga Karaka | Yes |
| LTC3126EFE#PBF Taipitopito PDF [English] | LTC3126EFE#PBF PDF - EN.pdf |




IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
LT QFN
IC REG BOOST ADJ 1.2A SYNC 8DFN
IC REG BOOST ADJ 1.2A 8DFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
LTC3125IDCB#TRPBF LT
LINEAR QFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
IC REG BCK BST 2.5A SYN 28QFN
LTC3125EDCB#PBF LT
IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP
IC REG BOOST ADJ 1.2A 8DFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
IC REG BCK BST 2.5A SYN 28QFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN
IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
LTC3126EFE#PBFLinear Technology |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|