Maori
| Tau Wae: | LMZ23605DEMO/NOPB |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | BOARD DEMO FOR LMZ23605 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $54.8059 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa | 3.3V |
| Momotuhi - Whakauru | 6V ~ 36V |
| Whakamahia IC / Wahanga | LMZ23605 |
| Tuhinga kua Whakaratohia | Board(s) |
| Raupapa | SIMPLE SWITCHER® |
| Topology Whakahaere | Buck |
| Pūhera | Box |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngā Hua me te Momo | 1, Non-Isolated |
| Te Tumuaki Matua | DC/DC, Step Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 650kHz ~ 950kHz |
| Nama - Whakaputa | 5A |
| Poari Poari | Fully Populated |
| Tau hua hua | LMZ23605 |




DC DC CONVERTER 0.8-6V
BOARD EVAL PWR MOD LMZ23603
BOARD EVAL LMZ23608
LMZ23605TZ TI
DC DC CONVERTER 0.8-6V
TI 2021+RoHS
DC DC CONVERTER 0.8-6V
DC DC CONVERTER 0.8-6V
DC DC CONVERTER 0.8-6V
DC DC CONVERTER 0.8-6V
DC DC CONVERTER 0.8-6V
NS 2013+RoHS
BOARD EVAL PWR MOD LMZ23605
DC DC CONVERTER 0.8-6V
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
LMZ23605DEMO/NOPBTexas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|