Maori
| Tau Wae: | SN74V293-7GGM |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 100-BGA MICROSTAR (10x10) |
| Raupapa | 74V |
| Whakahokia te kaha | Yes |
| Tautoko Tae Mahere | Yes |
| Paa / Case | 100-LFBGA |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rahi Mahara | 1.125M (64K x 18)(128K x 9) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Mahinga | Synchronous |
| Tautoko FWFT | Yes |
| Momo Whakawhānui | Depth, Width |
| Raraunga Raraunga | 133MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 35mA |
| Mahinga Bus | Uni-Directional |
| Tau hua hua | 74V293 |
| Wā Uru | 5ns |
| SN74V293-7GGM Taipitopito PDF [English] | SN74V293-7GGM PDF - EN.pdf |




IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC SYNC FIFO MEM 32768X18 80LQFP
IC FIFO SYNC 32768X18 80QFP
IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC FIFO 65536X18 SYNCH 80LQFP
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC SYNC FIFOMEM 65536X18 100-BGA
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC SYNC FIFO MEM 32768X18 100BGA
IC SYNC FIFO 65536X18 80QFP
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
SN74V293-7GGMTexas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|