Maori
| Tau Wae: | TPS54160EVM-535 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | EVALUATION MODULE FOR TPS54160 |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa | 14.8V |
| Momotuhi - Whakauru | 18V ~ 30V |
| Whakamahia IC / Wahanga | TPS54160 |
| Tuhinga kua Whakaratohia | Board(s) |
| Raupapa | SWIFT™, Eco-Mode™ |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Ngā Hua me te Momo | 1, Non-Isolated |
| Ngā āhuatanga | 4 on board LEDs |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 675mA |
| Tau hua hua | TPS541 |




TI MSOP-8
TPS5420 TI
IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP
EVAL MODULE FOR TPS54162
IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP
IC REG BUCK ADJ 1.5A TSOT23-6
TI MSOP-10
EVALUATION MODULE FOR TPS54160
TPS54160QDRCR TI
IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP
IC REG BUCK ADJ 1.5A 10VSON
TPS5419RTER TI
IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP
4.5-V TO 15-V, ADVANCED CURRENT
TI MSOP-10
TI MSOP10
IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP
IC REG BUCK ADJ 1A 20HTSSOP
TI QFN-10
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
TPS54160EVM-535Texas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|