Maori
| Tau Wae: | GC30B-4P1J |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | MEAN WELL |
| Tuhinga o mua: | BATT CHARGER DESKTOP 14.3V 2.09A |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $31.9242 |
| 10+ | $31.4298 |
| 25+ | $30.9304 |
| 50+ | $29.9329 |
| 100+ | $28.935 |
| 250+ | $27.9373 |
| 500+ | $24.697 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumaha | 309 g |
| Ngaohihi - Nga Whakauru | 14.3V |
| Momotuhi - Whakauru | 90 ~ 264VAC |
| Momo | Desktop |
| Kāhua Whakamutunga | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female |
| Rahi / Rahi | 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm) |
| Raupapa | GC30B |
| Mana - Max | 30W |
| Pūhera | Box |
| Tae Mahi | 0°C ~ 50°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o nga Pūtau | 1 |
| Momo Tae | Desktop |
| Ngā āhuatanga | LED Indicator |
| Te wa kaute | - |
| Tae Ngaru - Max | 2.09A |
| Pūtaiao Battery | Lead Acid, Lithium-Ion |
| Rahi Pūtau Battery | - |
| Tau hua hua | GC30B |
| Tari Whakaaetanga | CB, CE, cULus, GS |




BATT CHARGER DESKTOP 16.8V 1.6A
RF DEMODULATOR IC 160-QFP
BATT CHARGER DESKTOP 7.2V 3A
BATT CHARGER DESKTOP 16.8V 1.6A
BATT CHARGER DESKTOP 5.6V 3.99A
BATT CHARGER DESKTOP 14.3V 2.09A
BATT CHARGER DESKTOP 4.2V 4A
BATT CHARGER DESKTOP 5.6V 3.99A
IC DIGITAL RESAMPLER 100-QFP
BATT CHARGER DESKTOP 4.2V 4A
BATT CHARGER DESKTOP 8.4V 3A
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF
BATT CHARGER DESKTOP 7.2V 3A
BATT CHARGER DESKTOP 28.6V 1.04A
BATT CHARGER DESKTOP 8.4V 3A
BATT CHARGER DESKTOP 4.2V 4A
IC DIGITAL RESAMPLER 100-QFP
IC MIXER/CARRIER REMOVR 160-PQFP
BATT CHARGER DESKTOP 28.6V 1.04A
GC3016 gammaco
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
GC30B-4P1JMEAN WELL USA Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|