Maori
| Tau Wae: | APP-001 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Memory Protection Devices |
| Tuhinga o mua: | AUTO PWR PLUG 12V 3A W/LED BLACK |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $4.1366 |
| 10+ | $3.7593 |
| 25+ | $3.5608 |
| 50+ | $3.4779 |
| 100+ | $3.3123 |
| 250+ | $2.8982 |
| 500+ | $2.8154 |
| 1000+ | $2.4014 |
| 2500+ | $2.2358 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 12 V |
| Momo | Auto Power Plug |
| Ngā whakaaturanga | ABS, Fused, LED Indicator, Strain Relief |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3 A |
| Tae | Black |




AUTO PWR PLUG 12V 5A W/LED BLACK
AUTO PWR PLUG 12V 3A W/LED BLACK
SSD 30GB MINI PCIE TLC ATA 3.3V
SSD 16GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
SSD 16GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
SSD 8GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
AUTO PWR PLUG 12V 20A W/LED BLK
AUTO PWR PLUG 12V 3A W/LED GRAY
AUTO POWER PLUG 12V 3A GRAY
APP003SN-B-0 MICRO
AUTO POWER PLUG 12V 3A BLACK
SSD 32GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
AUTO PWR PLUG 12V 15A W/LED BLK
AUTO PWR PLUG 12V 2A W/LED BLACK
AUTO PWR PLUG 12V 3A W/LED BLACK
ENERGY MONITORING SOFTWARE APPLI
SSD 8GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
APP003SN APP
SSD 32GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
APP001LN-A-0 MICRO
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
APP-001MPD (Memory Protection Devices) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|