Maori
| Tau Wae: | AT49LV002-12VC |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Micrel / Microchip Technology |
| Tuhinga o mua: | IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32VSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | 50µs |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 3.6V |
| Hangarau | FLASH |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-VSOP |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 32-TFSOP (0.488', 12.40mm Width) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TC) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Rangi | Non-Volatile |
| Rahi Mahara | 2Mbit |
| Whakamatanga mahara | 256K x 8 |
| Atanga Waehere | Parallel |
| Hōputu Pūmahara | FLASH |
| Tau hua hua | AT49LV002 |
| Wā Uru | 120 ns |
| AT49LV002-12VC Taipitopito PDF [English] | AT49LV002-12VC PDF - EN.pdf |




IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
ATMEL PLCC
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP
AT49LV002-2TC AIMEL
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP
AT49LV002-70TC ATMEL
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/24
2025/06/16
2025/01/26
2025/02/25
AT49LV002-12VCMicrochip Technology |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|