Maori
| Tau Wae: | DSC1121BM2-020.0000 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Micrel / Microchip Technology |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2.25V ~ 3.6V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Raupapa | DSC1121 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 6-VDFN |
| Pūhera | Tube |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±25ppm |
| Rautanga | 20 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 35mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Tau hua hua | DSC1121 |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 120.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 131.0720MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 10.7000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
DSC1121BM2-020.0000Microchip Technology |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|