Maori
| Tau Wae: | DSC1121DM3-032.0000T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Micrel / Microchip Technology |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2.25V ~ 3.6V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Raupapa | DSC1121 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±20ppm |
| Rautanga | 32 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 35mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 22mA |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Tau hua hua | DSC1121 |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




MEMS OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC., LOW JITTER, 20MHZ, LV
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 5.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC., LOW JITTER, 20MHZ, LV
MEMS OSC XO 66.6660MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
DSC1121DM3-032.0000TMicrochip Technology |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|