Microchip Technology PIC16C642T-20E/SO
Tau Wae: PIC16C642T-20E/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Tuhinga o mua: IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
Ngā Rauemi:
1.PIC16C642T-20E/.pdf ···
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4V ~ 6V
    Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
    Tere 20MHz
    Raupapa PIC® 16C
    Rahi RAM 176 x 8
    Momo Momo Ratonga OTP
    Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14)
    Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT
    Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Oscillator Momo External
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)