Maori

| Tau Wae: | PIC16C642T-20E/SO |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Micrel / Microchip Technology |
| Tuhinga o mua: | IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 4V ~ 6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 28-SOIC |
| Tere | 20MHz |
| Raupapa | PIC® 16C |
| Rahi RAM | 176 x 8 |
| Momo Momo Ratonga | OTP |
| Rahi Motu Ratonga | 7KB (4K x 14) |
| Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT |
| Paa / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Oscillator Momo | External |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tau o I / O | 22 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | - |
| Raraunga Raraunga | - |
| Nui Rahi | 8-Bit |
| Te tukatuka Core | PIC |
| Hononga | - |
| Tau hua hua | PIC16C642 |
| PIC16C642T-20E/SO Taipitopito PDF [English] | PIC16C642T-20E/SO PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44TQFP
MICROCHIP DIP40
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB EPROM/UV 28CDIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SPDIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44TQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
PIC16C642T-20E/SOMicrochip Technology |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|