Maori
| Tau Wae: | 1N5951CG |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Microsemi |
| Tuhinga o mua: | DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.7134 |
| 200+ | $2.5978 |
| 500+ | $2.5075 |
| 1000+ | $2.4616 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 120 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.2 V @ 200 mA |
| Te manawanui | ±2% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-204AL (DO-41) |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 1.25 W |
| Paa / Case | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Tae (Max) (Zzt) | 380 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 1 µA @ 91.2 V |
| Tau hua hua | 1N5951 |




DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO213AB
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 3W AXIAL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
VOLTAGE REGULATOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
1N5951CGMicrosemi Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|