Maori

| Tau Wae: | APL502LG |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Micrel / Microchip Technology |
| Tuhinga o mua: | MOSFET N-CH 500V 58A TO264 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $54.9334 |
| 200+ | $21.2596 |
| 500+ | $20.5113 |
| 1000+ | $20.1431 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 2.5mA |
| Vgs (Max) | ±30V |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-264 [L] |
| Raupapa | - |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | 90mOhm @ 29A, 12V |
| Whakaaetanga Mana (Max) | 730W (Tc) |
| Paa / Case | TO-264-3, TO-264AA |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 9000 pF @ 25 V |
| Momo FET | N-Channel |
| FET Pānga | - |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | 15V |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | 500 V |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 58A (Tc) |
| Tau hua hua | APL502 |
| APL502LG Taipitopito PDF [English] | APL502LG PDF - EN.pdf |




CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
V SOT-23-5
ANPEC QFN
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
APL5101-12BI-TRL ANPEC
APL5101-12AI-TRL ANPEC
APT New
APL5026NXI-TRG ANPEC
APL5101-12BI ANPEC
APL5101-13BI-TRL ANPEC
APL5101-12AI-TRG ANPEC
V SOT-23-5
MOSFET N-CH 500V 52A ISOTOP
MOSFET N-CH 500V 58A T-MAX
ANPEC SOT89
APL502L APT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
APL502LGMicrochip Technology |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|