Maori
| Tau Wae: | LXM1643-12-61 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Microsemi |
| Tuhinga o mua: | MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momotuhi - Whakauru | 12V |
| Momo | CCFL and UV Lamps |
| Rahi / Rahi | 7.40' L x 1.42' W x 0.31' H (188mm x 36mm x 8mm) |
| Raupapa | LXM1643-12-6x |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Whakaputa | 2000V |
| Momo Tae | Chassis Mount |




MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
LUXMILL SOP-8
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
LOW VF RED
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
LED LUXEON REBEL RED 627NM SMD
LUXMILL SOP-8
LUMILEDS LED
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V
LED LUXEON REBEL RED 627NM SMD
LXM16910P LUXMILL
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
MODULE CCFL PROG INVERTER 12V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/22
2024/09/9
2024/12/30
LXM1643-12-61Microsemi Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|