Maori

| Tau Wae: | 399-90-129-10-009000 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Mill-Max |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER R/A 29POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 50+ | $15.9341 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | 399 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - |
| Tae Mahi | - |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 29 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Teitei Whakanoho | 0.100" (2.54mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Circular |
| Whakaaetanga Mea | Brass Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.126" (3.20mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.157" (4.00mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 200.0µin (5.08µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 200.0µin (5.08µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin-Lead |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin-Lead |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | 399-90 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER R/A 23POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 22POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 33POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 21POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 28POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 31POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 27POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 19POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 25POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
399-90-129-10-009000Mill-Max Manufacturing Corp. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|