Maori
| Tau Wae: | 2408NL-05W-B29-P50 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | MinebeaMitsumi |
| Tuhinga o mua: | FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 20.00mm |
| Taumaha | 0.187 lb (84.82 g) |
| Waahi Ngaohiko | 15 ~ 27.6VDC |
| Putanga - Kua tohua | 24VDC |
| Whakamutunga | 3 Wire Leads |
| Tumanako Tohu | 0.094 in H2O (23.4 Pa) |
| Rahi / Rahi | Square - 60mm L x 60mm H |
| Raupapa | 2408NL |
| RPM | 3200 RPM |
| Mana (Watts) | 960 mW |
| Pūhera | Box |
| Tae Mahi | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Poaka | 25.5dB |
| Rauemi - Tae | Plastic |
| Tuhinga - Tae | Plastic |
| Life @ Temp. | - |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Speed Sensor (Tach) |
| Momo Pene | Tubeaxial |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 0.040A |
| He momo kai | Ball |
| Tari Whakaaetanga | CE, CSA, UL, VDE |
| Te rere o te hau | 13.0 CFM (0.364m³/min) |




FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
2408NL-05W-B29-P50NMB Technologies Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|