Maori
| Tau Wae: | PS2561L-1-E3-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SMD |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 80% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| PS2561L-1-E3-A Taipitopito PDF [English] | PS2561L-1-E3-A PDF - EN.pdf |




PS2561L-1-E3-A
Ko te Y-IC he tohatoha kounga high-quality o ngā hua a CEL (California Eastern Laboratories), nō reira ka tino tukuna e rātou ngā hua tiketike me ngā ratonga pai ki ngā kiritaki.
Ko te PS2561L-1-E3-A he tohu nui, he kaiwhakawhitinga tāwhā kotahi me te paera transistor. I hangaia hei whakarite i te motuhake i te wārahi high-voltage i waenga i ngā rārangi tomo me ngā rārangi putanga.
He tohu tāwhā kotahi me te putanga transistor
Te motuhake i te high-voltage tae ki te 5000V RMS
Tōtika urupare tere (te whāinga whakatika 3μs, te whāinga tuku 5μs)
Rānei pāmahana mahi whanui (-55°C ki te 100°C)
He iti me te iti o te kete surface mount 4-pin
He mōhiotanga pūmau me te whakakaha i te motuhake mō ngā tono rorohiko maha
Te ārai iti i te haruru me ngā parekura transient
He rahi iti mō ngā hoahoa mokowhitikee
Tika mō ngā āhuatanga mahi maha e pau ana i te wāhi
Kuna me te Pīpī (TR)
Kete surface mount 4-pin (SMD)
He aronga peka roboti
He whai paerewa RoHS, kāore he matū mauao
He hua mahi te PS2561L-1-E3-A, kāore anake i te wātea pea mō ngā tauira ritenga kē ranei. Mēnā he pātai āu, kāore hoki e wātea ana tētahi tauira rite, ko te tauawhi whaihua ko tō mātou kapa hoko mā tō kaipānui paetukutuku.
Ngā punaha whakahaere ahumahi
Ōranga mana
Kaikawe motopaika
Ngā punaha whakaoho me ngā punaha noho haumaru
Ngā taputapu rongoā
Ngā taputapu kōrero waea
Ko te ripoata raraunga hou, tino mana, mō te PS2561L-1-E3-A e wātea ana i runga i tā mātou paetukutuku. E taunaki ana kia tārauari mā te tikiake i tēnei ripoata hei mōhiotanga mātou ā-tinana me ngā tohutohu hangarau.
Ko ngā kiritaki e taunaki ana kia tono utu mō te PS2561L-1-E3-A mā tō mātou paetukutuku. Taki mai, tiki ake rānei i tētahi utu i tēnei hua mā te toro ki tō mātou paetukutuku ināianei.
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
NEC DIP
PS2561L-1-E3/JT NEC
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
NEC 12+
PS2561L-1-F3-AW RENESAS
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
PS2561L-1-F3 NEC
PS2561L-1-E3 NEC
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
PS2561L-1-1V NEC
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
PS2561L-1-E3-ACEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|