Maori
| Tau Wae: | PS2561L-2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SMD |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 80% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| PS2561L-2 Taipitopito PDF [English] | PS2561L-2 PDF - EN.pdf |




OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC SOP4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
PS2561L-1W-3E NEC
NEC SOP-4
NEC CSOP4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
NEC SOP8
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
PS2561L-1D RENESAS
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
RENESAS 16-SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
PS2561L-2CEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|