Maori
| Tau Wae: | PS2561L1-1-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-DIP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-DIP (0.400', 10.16mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 80% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| PS2561L1-1-A Taipitopito PDF [English] | PS2561L1-1-A PDF - EN.pdf |




PS2561L1-1-A
Ko te Y-IC he kaipakihi kounga mō ngā hua waitākiri o te momo CEL. Ka hoatu e mātou ngā hua pai me ngā ratonga pai ki ngā kiritaki.
Ko te PS2561L1-1-A he kaiwhakakī 1-āwhina me te putanga photovoltaic. Kei a ia tētahi huarahi whakawhiti mana nui o te 5000Vrms me te rārangi whānui mō te whakawhiti i te pārongo hiko mai i te 80% ki te 400%.
Kaiwhakakī 1-āwhina
Putanga photovoltaic
Tōnga whakawhiu 5000Vrms
Rārangi whānui mō te whakawhiti i te pārongo: 80% ki te 400%
Wā tiki/tōtika: 3μs, 5μs
Tōnga whakawhiu teitei mō te haumaru
Rārangi whānui mō te whakawhiti i te pārongo mō te whānuitanga mahi
Tere whakawhitinga mō ngā tono tere rawa
Ngāhuinga pākete 4-DIP (0.400”, 10.16mm). Kawea ana te pākete nei i ngā painga pāmahana me ngā taera hiko pai.
Kua mutu te hoko i te PS2561L1-1-A i Digi-Key. Heoi, kei reira he tauira rite me ngā tauira kē atu mō te whakamahinga. E taunaki ana kia whakapā ki tō mātou rōpū hokohoko mā te paetukutuku mō ētahi pārongo anō.
Whakahaere ahumahi
Taonga rongoā
Ngā kōrerorero waea
Pūrere hiko
Kei te wātea te rārangi raraunga tino rongonui mō te PS2561L1-1-A i tā mātou paetukutuku. E taunaki ana kia tāuta i a ia.
E taunaki ana kia tiki whakataurite utu mā tā mātou paetukutuku. Tīkina tētahi utu ināianei, rānei, ako atu mō tēnei hua.
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
PS2561L1-1-V(LA) NEC
RENESAS 16-SMD
NEC SOP-4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC SOP8
NEC SOP
NEC CSOP4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
PS2561L1-1-A-A/JT NEC
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
NEC SOP4
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
PS2561L1-1-ACEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|