Maori
| Tau Wae: | PS2561L1-1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-DIP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 80% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| PS2561L1-1 Taipitopito PDF [English] | PS2561L1-1 PDF - EN.pdf |




PS2561L1-1
Ko te Y-IC he kaihoko tohungā nui i te waitohu CEL, ā, ka whakarato ki ngā kiritaki i ngā hua pai rawa me ngā ratonga pai.
Ko te PS2561L1-1 he optoisolator putanga photovoltaic kotahi-ā-kohao nō te raupapa NEPOC. Ka tukuna e ia te mana o te whakakīa motuhake 5000Vrms i waenga i te tāuru me te putanga.
− Hoahoa kotahi-ā-kohao
− Mana whakakīa motuhake 5000Vrms
− 80% ki te 400% te whakatauranga whakawhiti hiko
− Wā tūmau / wā hekenga 3μs / 5μs
− Tūmataiti DC, putanga transistor
− Max te mana putanga 80V, Max te hiko hiko putanga 50mA
− Te mana utu whakamua 1.17V i te tikanga
− Whakakīa pakari mō ngā tono mō te haumaru
− Rānei whakawhāiti whakawhiti hiko whānui mō te auahatanga
− Whakatikatika tere mō te tukunga raraunga tere
− Kōwhiri rereke mō te tāuru me te putanga
− Huinga wāwāhi-māori 4-DIP (0.400
Kua riro te PS2561L1-1 hei hua tawhito. Tērā pea ka kitea ngā tauira rite, rerekē rānei. Tēnā whakapā atu ki tō mātou rōpū hoko mā te paetukutuku mō ngā kōrero anō.
− Mā ngā whakahaere wheketere
− Mō ngā taputapu hauora
− Mō ngā whakawhiti kōrero waea
− Mō ngā taputapu miihini
Ko te pukapuka hangarau tino whai tohu mō te PS2561L1-1 e wātea ana i tā mātou paetukutuku. E taunaki ana kia tango ā-kirite mō ngā taipitopito hangarau katoa.
Tēnā koa, tono utu mō te PS2561L1-1 mā tā mātou paetukutuku. Whiwhi utu ināianei kia painga i tā tā mātou utu motuhake mō te wa poto.
NEC SOP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
NEC SOP4
PS2561L1-1-V(LA) NEC
NEC CSOP4
NEC SOP-4
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
PS2561L-1W-3E NEC
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
RENESAS 16-SMD
NEC SOP8
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD
PS2561L1-1-A-A/JT NEC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
PS2561L1-1CEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|