Maori

| Tau Wae: | PS2565L-1-V |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 80V |
| Putanga - Whakamotu | 5000Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SMD |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | AC, DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 80% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| PS2565L-1-V Taipitopito PDF [English] | PS2565L-1-V PDF - EN.pdf |




PS2565L-1-V
Ko te Y-IC he tohunga tohatoha kounga pai mo te waitohu cel, ā, ka whiwhi ngā kiritaki i ngā hua me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te PS2565L-1-V he kaiwaihanga whāiti-ā-noho kotahi me te putanga photovoltaic. He āheitanga teitei o te whiriwhiri pākahiko o 5000Vrms, ā, he whānui te riterange o te pērā i te whakawhiti hiko, mai i te 80% ki te 400% i te 5mA.
Kaiwaihanga kotahi-me te optoisolator
Whiriwhiri pākahiko 5000Vrms
Rerenga whakawhiti hiko 80% ki te 400% i te 5mA
Momo urunga AC me DC
Momo whakaputa transistors
Te maximumu o te pākahiko whakaputa 80V me te hiko whakaputa 50mA mo ia ara
Rārangi pāmahana whakahaere -55°C ki te 100°C
Mōkī Wāhanga-mātao 4-SMD Gull Wing
Ka puta he whiriwhiri pākahiko teitei hei tiaki i ngā rārangi hiko mārama
He whānui te riterange o te whakawhiti hiko, he mea whāiti mō ngā hoahoa
Te tautoko i ngā tohu urunga AC me DC
He wāhanga kūpapa mō te taka papa taki me te hoahoa PCB whai hua
Ko te PS2565L-1-V e mau ana i runga i tētahi mōkī 4-SMD Gull Wing, e tuku ana i te whiriwhiri pākahiko teitei, ngā ahuatanga pāmahana me te ahuatanga hiko, mō ngā tono whakamahia hoki.
He hua tēnei e koretangi ana, nā reira kāore i te waihanga i tēnei wā. Heoi, tērā pea ka whai wāhia ētahi tauira rite, ā, e poroporoaki ana mātou ki ngā kiritaki kia whakapā ki tā mātou roopu hoko i runga i te paetukutuku o Y-IC mō ngā kōwhiringa rānei.
Ka whakamahia te PS2565L-1-V i ngā tono e hiahiatia ana te whiriwhiri pākahiko teitei, pērā i ngā whakahaere ahumahi, ngā pūngao hiko, me ngā taputapu ine.
E waatea ana te puka raraunga whai mana mō te PS2565L-1-V i runga i te paetukutuku o Y-IC. E taunaki ana kia tango i te puka raraunga hei tiki pārongo hangarau me ngā mōhiotanga mahi katoa.
E taunakitia ana kia ui ki ngā utu mō te PS2565L-1-V i runga i te paetukutuku o Y-IC. Tikina he utu, rapu mōhiohio ranei mō tēnei hua me ō mātou koko atu āu ki te kimi kōwhiringa.
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
PS2565L-1-V-E3 NEC
PS2565L-1-E3 NEC
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
NEC SOP4
RENESAS SMD4
OPTOCOUPLER 4-PIN DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
PS2565L-1-VCEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|