Maori
| Tau Wae: | PS2701-1-F3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 5+ | $0.2549 |
| 50+ | $0.2005 |
| 150+ | $0.1772 |
| 500+ | $0.1482 |
| 3500+ | $0.1352 |
| 7000+ | $0.1274 |
| 10500+ | $0.1258 |
| 21000+ | $0.1247 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 40V |
| Putanga - Whakamotu | 3750Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.1V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SMD |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 3µs, 5µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 50% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 300% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 80mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 50 mA |
| PS2701-1-F3 Taipitopito PDF [English] | PS2701-1-F3 PDF - EN.pdf |




OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
PS2701-1-E3 NEC
PS2701-1-E4 NEC
NEC SOP
PS2701-1-F3-A(LL) RENESAS
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
PS2701-1-F NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
Renesas SOP4
PS2701-1-E1 NEC
PS2701-1-F3-A(LK) RENESAS
RENESAS 2018+RoHS
XINBOLE SOP4
NEC SOP-4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
RENESAS SOP-4
RENESAS SOP-4
PS2701-1 Q NEC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
PS2701-1-F3CEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|