Maori
| Tau Wae: | PS2701A-1-V-F3-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 70V |
| Putanga - Whakamotu | 3750Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SOP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 5µs, 7µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 50% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 300% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 30mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 30 mA |
| PS2701A-1-V-F3-A Taipitopito PDF [English] | PS2701A-1-V-F3-A PDF - EN.pdf |




RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SOP
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SOP
PS2701A-1-V-F3 RENESAS
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
RENESAS SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
PS2701A-1-V-F3-ACEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|