Maori
| Tau Wae: | PS2702-1-F3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 40V |
| Putanga - Whakamotu | 3750Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.1V |
| Te Utu Utu (Max) | 1V |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SOP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 200µs, 200µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Darlington |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 200% @ 1mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | - |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 200mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 50 mA |
| PS2702-1-F3 Taipitopito PDF [English] | PS2702-1-F3 PDF - EN.pdf |




PS2702-1-F3
Ko te Y-IC he tohatoha kounga nui o ngā hua whatu-rārangi, me ngā ratonga pai hei whakarite mō ngā kiritaki.
Ko te PS2702-1-F3 he kaiwhakawhiti rama (optولېoġator) kotahi-ā-raro, he putanga Darlington transistor. Kei roto i tēnei hua te tōpūtanga nui o te whakawhiti hiko, he pai mō ngā whakamahinga maha.
Kotahi-ā-raro optoliqueoġator
Putanga Darlington transistor
Tōpūtanga nui o te whakawhiti hiko
Te mana akurangi mōkōtā o te pākīpiki ake he 3750V r.m.s
Ngaro ranu pūmaomao mahi i te -55°C ki te 100°C
Rahi pai mō ngā whakahaere potea ma runga muka muka
Mōkī mata he 4-SOP
Rōpū tauranga Gully-wings
Whakauru pai ki te tango aunoa
Ko te PS2702-1-F3 he hua tawhē, nō reira me kōrero ki tō mākete hei mōkī mō ngā tauira ōrite rānei mō ngā kōwhiringa kē.
Whakahaere ahumata ahumahi
Tūemi taputapu
Pūngao hiko
Whakahaere motokā
Ko te ripoata raraunga tino pai mō te PS2702-1-F3 kei tō paetukutuku. E taunaki ana kia tango koe i tērā k�ta mō ngā whakamōhio atu.
E taunaki ana kia kōrerohia ki tō mākete i tō paetukutuku. Tiki atu i tētahi utu mēnā e hiahia ana koe, rānei tirohia atu ngā mōhiohio mō tēnei hua.
PS2701L-1 NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
PS2702 NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
PS2701L NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
PS2702-1-E3 NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
OPTOCOUPLER 4-PIN SOP
OPTOISOLATOR 3.75KV DARL 4SMD
NEC(RENESAS) SOP-4
NEC SOP-4
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
PS2702-1-F3CEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|