Maori
| Tau Wae: | PS2703-1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Tuhinga o mua: | OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa (Max) | 120V |
| Putanga - Whakamotu | 3750Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.1V |
| Te Utu Utu (Max) | 300mV |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 4-SOP |
| Raupapa | NEPOC |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | 10µs, 10µs |
| Paa / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Transistor |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 50% @ 5mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | 400% @ 5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 30mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 50 mA |
| PS2703-1 Taipitopito PDF [English] | PS2703-1 PDF - EN.pdf |




PS2703-1
Ko Y-IC he tohatoha kounga o ngā hua hiko, e tuku ana i ngā hua me ngā ratonga pai ki ngā kiritaki.
Ko te PS2703-1 he kaiwhakakahore kotahi-ara me tētahi putanga phototransistor. Ka tukuna te wehenga hiko i waenga i ngā taura whakauru me ngā taura putanga.
• Kaiwhakakahore kotahi-ara
• Putanga phototransistor
• Wehenga hiko tae atu ki te 3750Vrms
• He tika te wehenga i waenga i ngā taura whakauru me ngā taura putanga
• Whānui te pāmahana mahi mai i te -55°C ki te 100°C
• He pēke pūrerua iti, he wātea mō te whakamahi mata runga
• Pēke mata runga 4-SOP
• Ripa piki-kōeke môkihi he whetū whetu
Kua tawhā te PS2703-1 he hua tawhā. E taunaki ana ki ngā kiritaki kia whakapā ki tā tātou ropū hokohoko i runga i te paetukutuku mō ngā pārongo mō ngā tauira ōrite, matua rānei.
• Pūnaha whakahaere ahumahi
• Āpitihinga
• Rāngai taputapu whakawhiti kōrero
Ka taea te tiki i te rekoata raraunga tino rongonui mō te PS2703-1 i tā mātou paetukutuku. E tūtohutia ana te tangoake ki a koe.
E taunaki ana kia tiki i ngā utu i tā mātou paetukutuku. Tangohia tētahi utu ināianei hei ako atu mō tēnei tuku mōkito takitahi.
NEC SOP-4
PS2702L-1-E3(LD1) NEC
PS2703-1-E3(SD1) NEC
PS2702A-1-A RENESAS
NEC SOP
NEC SOP4
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
PS2702-1L RENESAS
PS2703-1-E3 NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
PS2702-2 NEC
PS2702K-1 RENESAS
PS2703 NEC
PS2702-4 NEC
PS2703-1-E3(KD1) NEC
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD
PS2703-1-F-3 NEC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
PS2703-1CEL |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|