Maori
| Tau Wae: | BC817DPNF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Nexperia |
| Tuhinga o mua: | BC817DPN/SOT457/SC-74 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0522 |
| 10+ | $0.0415 |
| 30+ | $0.0362 |
| 100+ | $0.0322 |
| 500+ | $0.029 |
| 1000+ | $0.0274 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 45V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 700mV @ 50mA, 500mA |
| Momo Pukapuka | NPN, PNP |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 6-TSOP |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q100 |
| Mana - Max | 370mW |
| Paa / Case | SC-74, SOT-457 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 100MHz, 80MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 100mA, 1V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 500mA |
| Tau hua hua | BC817 |
| BC817DPNF Taipitopito PDF [English] | BC817DPNF PDF - EN.pdf |




TRANSISTOR GEN PURP
TRANS 2NPN 45V 0.5A SC-74
DUAL NPN GENERAL PURPOSE TRANSIS
SOT23-6L, TRANSISTOR
TRANS 2NPN 45V 0.5A 6TSOP
SOT23-6L, TRANSISTOR
BC817DS-Q/SOT457/SC-74
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
NXP SC-74
TRANS GEN PURPOSE SC-74
NOW NEXPERIA BC817 - SMALL SIGNA
BC817DS NXP
TRANS NPN 45V 0.5A SOT23-3
Interface
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
BC817DPNFNexperia USA Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|