Maori

| Tau Wae: | 40J82R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Ohmite |
| Tuhinga o mua: | RES 82 OHM 5% 10W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | ±20ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.406' Dia x 1.902' L (10.30mm x 48.30mm) |
| Raupapa | Ohmicone® 40 |
| Tuhinga | 82 Ohms |
| Mana (Watts) | 10W |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | - |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Wirewound |




RES 7.5K OHM 5% 10W AXIAL
RES 900 OHM 5% 10W AXIAL
RES 800 OHM 5% 10W AXIAL
RES 900 OHM 5% 10W AXIAL
RES 820 OHM 5% 10W AXIAL
RES 7K OHM 5% 10W AXIAL
CONTACTOR,SZ4,3PH,N12,120/240V
CONTACTOR,SZ4,3PH,N12,120V
RES 91 OHM 5% 10W AXIAL
RES 9K OHM 5% 10W AXIAL
RES 7.5 OHM 5% 10W AXIAL
RES 7.5 OHM 5% 10W AXIAL
RES 82 OHM 5% 10W AXIAL
RES 8K OHM 5% 10W AXIAL
RES 7K OHM 5% 10W AXIAL
RES 7.5K OHM 5% 10W AXIAL
RES 8K OHM 5% 10W AXIAL
RES 800 OHM 5% 10W AXIAL
RES 9K OHM 5% 10W AXIAL
RES 820 OHM 5% 10W AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
40J82ROhmite |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|