Maori
| Tau Wae: | OD201JE |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Ohmite |
| Tuhinga o mua: | RES 200 OHM 5% 1/4W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.2882 |
| 200+ | $0.1116 |
| 500+ | $0.1077 |
| 1000+ | $0.1057 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.098' Dia x 0.276' L (2.50mm x 7.00mm) |
| Raupapa | Little Demon® OD |
| Tuhinga | 200 Ohms |
| Mana (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Strip |
| Tae Mahi | - |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Pulse Withstanding |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Carbon Composition |




RES 20 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2M OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2K OHM 5% 1/4W AXIAL
SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP
RES 22 OHM 5% 1/4W AXIAL
SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP
SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP
RES 200K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 20 OHM 5% 1/4W AXIAL
SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP
SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP
RES 20K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 20K OHM 5% 1/4W AXIAL
SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP
RES 200K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 22 OHM 10% 1/4W AXIAL
RES 2M OHM 5% 1/4W AXIAL
SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP
RES 200 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 22 OHM 5% 1/4W AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/06/19
2025/01/25
2025/06/10
2024/12/30
OD201JEOhmite |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|