Maori
| Tau Wae: | RW1S0BAR036JT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Ohmite |
| Tuhinga o mua: | RES 0.036 OHM 5% 1W J LEAD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMD J-Lead, Pedestal |
| Rahi / Rahi | 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) |
| Raupapa | RW |
| Tuhinga | 36 mOhms |
| Mana (Watts) | 1W |
| Paa / Case | 2512 J-Lead |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.141" (3.58mm) |
| Ngā āhuatanga | Current Sense |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Wirewound |




RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.05 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.033 OHM 5% 1W J LEAD
RES 0.047 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.036 OHM 5% 1W J LEAD
RES 0.033 OHM 5% 1W J LEAD
RES 0.047 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.047 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.039 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.039 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.033 OHM 5% 1W J LEAD
RES 0.047 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.036 OHM 5% 1W J LEAD
RES 0.039 OHM 1% 1W J LEAD
RES 49M OHM 5% 1W 2515
RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.039 OHM 1% 1W J LEAD
RES 0.033 OHM 5% 1W J LEAD
RES SMD 36M OHM 5% 1W J LEAD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/24
2025/06/16
2025/01/26
2025/02/25
RW1S0BAR036JTOhmite |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|