Maori

| Tau Wae: | OSTTQ040100 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | On-Shore Technology, Inc. |
| Tuhinga o mua: | TERM BLOCK 4POS 5MM PCB |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.7999 |
| 200+ | $1.1177 |
| 500+ | $1.0806 |
| 1000+ | $1.062 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga Wire | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Waea Wire | 14-22 AWG |
| Tuhinga | 300 V |
| Tae - Ngaru | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Raupapa | OSTTQ |
| Tono Mata | M3 |
| Rauemi Matawhatu - Te Papa | Steel - Zinc Plated |
| Tauranga Tau Taumata | 4 |
| Pana | 0.197' (5.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -30°C ~ 105°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o Taumata | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Whakaritea Tae | Angled |
| Te Poari Whare | Thermoplastic |
| Ngā āhuatanga | - |
| I teie nei | 15 A |
| Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa | - |
| Tae | Black |
| Tuhinga Matatini - Pa | Steel, Stainless |
| Tau hua hua | OSTTQ04 |




TERM BLOCK 22POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 6POS 5MM PCB
TERM BLOCK 24POS 5MM PCB
TERM BLOCK 10POS 5MM PCB
TERM BLOCK 14POS 5MM PCB
TERM BLOCK 5POS 5MM PCB
TERM BLOCK 8POS 5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 5MM PCB
TERM BLOCK 9POS 5MM PCB
TERM BLOCK 22POS 5MM PCB
TERM BLOCK 13POS 5MM PCB
TERM BLOCK 24POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 21POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 3POS 5MM PCB
TERM BLOCK 12POS 5MM PCB
TERM BLOCK 2POS 5MM PCB
TERM BLOCK 7POS 5MM PCB
TERM BLOCK 21POS 5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 11POS 5MM PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
OSTTQ040100On Shore Technology Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|