Maori
| Tau Wae: | ADP41510 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Panasonic |
| Tuhinga o mua: | SENSOR 28.44PSIG 0.1" 0.1V |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $16.3842 |
| 200+ | $6.5379 |
| 500+ | $6.3201 |
| 1000+ | $6.2119 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | - |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Raupapa | PS |
| Pato Muri | Vented Gauge |
| Kāhua Port | Barbless |
| Tauranga Tauranga | Male - 0.1' (2.5mm) Tube |
| Paa / Case | 6-DIP Module |
| Pūhera | Box |
| Momo putanga | Wheatstone Bridge |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaputa | 0 mV ~ 100 mV |
| Tae Mahi | -20°C ~ 100°C |
| Te Tatari Mahi | 28.44PSI (196.1kPa) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Tumau Teitei | 56.88PSI (392.2kPa) |
| Ngā āhuatanga | Temperature Compensated |
| Tau hua hua | ADP415 |
| Nga tono | Board Mount |
| Te tika | ±0.3% |




SENSOR 0.71PSIG 0.1" .04V
IC CTLR VR11.1 6PH 48LFCSP
SENSOR 4.97PSIG 0.1" 0.1V
IC CTLR VR11.1 6PH 48LFCSP
IC REG CONV VR11 6OUT 48LFCSP
SENSOR 49.78PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 5.8PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 71.11PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 142.24PSIG 0.1" .065V
SENSOR 14.23PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 4.97PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 14.23PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 7.11PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 0.71PSIG 0.1" .04V
SENSOR 7.11PSIG 0.12" 0.1V 6DIP
SENSOR 7.11PSIG 0.1" 0.1V
SENSOR 14.23PSIG 0.1" .065V
ADP4101JCPZ ON
SENSOR 142.24PSIG 0.1" .065V
SENSOR 7.11PSIG 0.12" 0.1V 6DIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/06/19
2025/01/25
2025/06/10
2024/12/30
ADP41510Panasonic Electronic Components |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|