Maori
| Tau Wae: | ALZ21F06 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Panasonic |
| Tuhinga o mua: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Whakaoho Whakawhiti | 440VAC - Max |
| Raupapa | ALZ |
| Waitohu Whakatau | Sealed - Flux Protection |
| Wā Whakaora | 5 ms |
| Momo Tae | General Purpose |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Whakamahia te wa | 15 ms |
| Me tuku i te ngaohiko | 0.6 VDC |
| Me mahi i te ngaohiko | 4.2 VDC |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) | 16 A |
| Whakaaetanga Mea | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Puka Puka Whakapā | SPST-NO (1 Form A) |
| Kohikohi Ngaohiko | 6VDC |
| Momo Momo | Non Latching |
| Ko te Whakaaetanga Miihini | 90 Ohms |
| Te whakarei ake | Class F |
| Kohikohi Kei te Aukati | 66.7 mA |
| Tau hua hua | ALZ21F |




RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
ALZ21B21 Panasonic
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 9V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 4.5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 4.5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 9V
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
ALZ21F06Panasonic Electric Works |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|