Maori

| Tau Wae: | AM51642A53N-A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Panasonic |
| Tuhinga o mua: | SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V |
| Kāhua Whakamutunga | Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Whakawhiti Mahinga | On-Mom |
| Raupapa | AM5 |
| Whakaputa Mana | 20gf |
| Pretravel | 0.125" (3.2mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Overtravel | 0.055" (1.4mm) |
| Tae Mahi | -25°C ~ 105°C |
| Tūnga Mahi | 0.602" (15.3mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Kaha Mahi | 120gf |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Te Mahi Momo | 10,000,000 Cycles |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Cadmium Free |
| Te Oranga Rawa | 100,000 Cycles |
| Mahinga rereke | 0.040" (1.0mm) |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 16A (AC), 600mA (DC) |
| Takahanga | SPDT |
| Tau hua hua | AM51642 |
| Momo Kaihoko | Lever, Straight |




SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
AM51642A53N-APanasonic Electric Works |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|