Maori
| Tau Wae: | DK1A1B-L2-5V |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Panasonic |
| Tuhinga o mua: | RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 5V |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $5.8634 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Whakaoho Whakawhiti | 250VAC, 125VDC - Max |
| Raupapa | DK |
| Waitohu Whakatau | Sealed - Fully |
| Wā Whakaora | 8 ms |
| Momo Tae | General Purpose |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -40°C ~ 65°C |
| Whakamahia te wa | 10 ms |
| Me tuku i te ngaohiko | - |
| Me mahi i te ngaohiko | 3.5 VDC |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) | 8 A |
| Whakaaetanga Mea | Silver Nickel (AgNi) |
| Puka Puka Whakapā | DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B) |
| Kohikohi Ngaohiko | 5VDC |
| Momo Momo | Latching, Dual Coil |
| Ko te Whakaaetanga Miihini | 125 Ohms |
| Te whakarei ake | - |
| Kohikohi Kei te Aukati | 40 mA |
| Tau hua hua | DK1A |




DK1A1B-L2-5V
Ko te kaihoko Y-IC he kaipakihi kounga nui mō ngā hua o te waitohu Panasonic, e whakarato ana i ngā hua pai me ngā ratonga pai ki ngā kiritaki.
Ko te DK1A1B-L2-5V he whakaputa mana nō Panasonic. Kei roto i tēnei waka he hoahoa tū mōrongo poti rua, ā, he tino pai mō ngā tono whānui o te ao.
Hoahoa tū mōrongo poti rua
Whakanoho ma roto i te portal
5VDC te uara pūhihi
8A te wāriu whakapā
250VAC, 125VDC te uara whakawhiti oro
Kāhua kati me te piri whānui
Whakauru haumaru me te roa o te ora
He māmā mō ngā tono rereke o ngā ahumahi
Te whakauru ngawari mā te whakanoho ma roto i te portal
Kei te pēke te hua i roto i tētahi rakau. Mā te rakau nei ka tiakina te whakaputa, ā, mahi hoki mō te tākoha me te rokiroki.
Ko te DK1A1B-L2-5V he hua e whaihua ana. He tauira ōrite rānei rānei o te wātea, pēnei i te DK1A1BL2-12V me te DK1A1BL2-24V. E taunaki ana kia whakapā ki tō mākete rauemi mō ētahi atu mōhiohio.
Te whakahaere ahumahi
ngā pūhihi mana
ngā taputapu kāinga
ngā punaha HVAC
Kei tō mātou paetukutuku te ara whaingatanga mō te DK1A1B-L2-5V. E taunaki ana kia tango i tēnei mō ngā mōhiotanga taipitopito mō te hua.
E taunaki ana kia tono utu i tō mātou paetukutuku. Kimihia he utu, rānei, ako atu hoki mō tēnei hua i tēnei rā!
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 3V
CAP CER 100PF 250V NONSTND SMD
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
CAP CER 330PF 300V NONSTND SMD
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
CAP CER 100PF 300V NONSTND SMD
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 5V
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
CAP CER 470PF 250V NONSTND SMD
CAP CER 220PF 250V NONSTND SMD
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 9V
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
CAP CER 220PF 300V NONSTND SMD
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 6V
CAP CER 330PF 250V NONSTND SMD
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 9V
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 3V
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 6V
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
DK1A1B-L2-5VPanasonic Electric Works |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|