Maori
| Tau Wae: | ELF-18D607 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Panasonic |
| Tuhinga o mua: | CMC 68MH 500MA 2LN TH |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $6.581 |
| 200+ | $2.6271 |
| 500+ | $2.5386 |
| 1000+ | $2.4951 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250V |
| Rahi / Rahi | 1.122' L x 1.142' W (28.50mm x 29.00mm) |
| Raupapa | H |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -20°C ~ 105°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Inductance @ Frequency | 68 mH @ 1 kHz |
| Teitei (Max) | 0.925' (23.50mm) |
| Pepa Tae | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1.739Ohm (Typ) |
| Whakatauranga onamata (Max) | 500mA |
| Tau hua hua | ELF-18 |
| Tari Whakaaetanga | - |




CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH
CMC 18MH 1A 2LN TH
CMC 12MH 1.6A 2LN TH
CMC 1.5MH 3.1A 2LN TH
CMC 4.7MH 2.5A 2LN TH
CMC 3.9MH 2.2A 2LN TH
CMC 2.7MH 2.6A 2LN TH
CMC 39MH 700MA 2LN TH
CMC 1MH 3.4A 2LN TH
CMC 1.8MH 2.8A 2LN TH
CMC 8.2MH 1.7A 2LN TH
CMC 10MH 1.6A 2LN TH
CMC 4.7MH 2A 2LN TH
CMC 12MH 1.3A 2LN TH
CMC 5.6MH 2.2A 2LN TH
CMC 5.6MH 1.8A 2LN TH
CMC 10MH 1.4A 2LN TH
CMC 22MH 1A 2LN TH
CMC 18MH 1.2A 2LN TH
CMC 47MH 700MA 2LN TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/06/19
2025/01/25
2025/06/10
2024/12/30
ELF-18D607Panasonic Electronic Components |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|