Maori
| Tau Wae: | EXB-34V224JV |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Panasonic |
| Tuhinga o mua: | RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0606 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | ±200ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 0606 |
| Rahi / Rahi | 0.063' L x 0.063' W (1.60mm x 1.60mm) |
| Raupapa | EXB |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Te Ratonga Tauritau Whakatika | - |
| Te Pakanga (Ohms) | 220k |
| Mana Ma te Mea | 62.5mW |
| Paa / Case | 0606, Convex |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Te maha o nga toka | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.024' (0.60mm) |
| Momo Aratau | Isolated |
| Tau hua hua | EXB-34 |
| Nga tono | Automotive AEC-Q200 |




RES ARRAY 2 RES 200K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 270K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 20K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 27K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 24K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 200 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 22K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 1.8 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 24 OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 2.2K OHM 0606
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
EXB-34V224JVPanasonic Electronic Components |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|