Maori
| Tau Wae: | NBB2-F29-A2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Pepperl+Fuchs |
| Tuhinga o mua: | INDUCTIVE SEN 2MM PNP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $55.5126 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 4.75V ~ 30V |
| Kāhua Whakamutunga | Cable |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Momo Pato | Inductive |
| Te Whakaaro Tae | 0.079" (2mm) |
| Nga Urupare Whakautu | - |
| Paa / Case | Module |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Box |
| Momo putanga | PNP-NC/NO, 4-Wire |
| Tae Mahi | -25°C ~ 70°C |
| Tuhinga - Te tinana | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Tiaki Ingoa | IP67 |
| Tohu | LED |
| Tau hua hua | NBB2-F29 |




INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 20MM NO/NC
INDUCTIVE SEN 1.5MM NPN
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
INDUCTIVE SENSOR
INDUCTIVE SEN 2MM NPN
INDUCTIVE SEN 22MM PNP
INDUCTIVE SENSOR
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
INDUCTIVE SENSOR
INDUCTIVE SEN 2MM NO
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
INDUCTIVE SEN 20MM PNP
INDUCTIVE SENSOR
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
INDUCTIVE SEN 2MM PNP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
NBB2-F29-A2Pepperl+Fuchs, Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|