Maori
| Tau Wae: | 3240631 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Phoenix Contact |
| Tuhinga o mua: | WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56' |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $39.5979 |
| 10+ | $30.3034 |
| 50+ | $27.8791 |
| 100+ | $25.7579 |
| 250+ | $24.5458 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Waea Wire | Solid (Raceway), 2 Piece |
| Whānui | 2.362' (60.00mm) |
| Raupapa | CD |
| Pūhera | Bulk |
| Momo Tae | Rivet |
| Tuhinga | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te roa | 6.56' (2.00m) |
| Teitei | 3.937' (100.00mm) |
| Ngā āhuatanga | Separate Snap in Lid (Included) |
| Tae | White |
| Tau hua hua | CD 60 |




WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
3240631Phoenix Contact |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|