Maori
| Tau Wae: | 853-87-086-10-002101 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Preci-Dip |
| Tuhinga o mua: | CONN SOCKET 86POS 0.05 GOLD PCB |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 60+ | $11.668 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Raupapa | 853 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.050' (1.27mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 86 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled |
| Teitei Whakanoho | 0.157' (4.00mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 1A |
| Momo Hoapā | Female Socket |
| Hoahoa Whakapā | Circular |
| Whakaaetanga Mea | Beryllium Copper |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.094' (2.40mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | Flash |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Socket |
| Tau hua hua | 853-87 |
| Nga tono | - |




CONN SOCKET 86P 0.05 GOLD PCB RA
CONN SOCKET 86P 0.05 GOLD PCB RA
CONN SOCKET 84POS 0.05 GOLD PCB
CONN SOCKET 84POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 88POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 88POS 0.05 GOLD PCB
CONN SOCKET 88P 0.05 GOLD PCB RA
CONN SOCKET 84P 0.05 GOLD PCB RA
CONN SOCKET 86POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 82POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 86POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 88POS 0.05 GOLD PCB
CONN SOCKET 84POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 86POS 0.05 GOLD PCB
CONN SOCKET 82POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 84POS 0.05 GOLD PCB
CONN SOCKET 84P 0.05 GOLD PCB RA
CONN SOCKET 86POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 84POS 0.05 GOLD SMD
CONN SOCKET 88P 0.05 GOLD PCB RA
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
853-87-086-10-002101Preci-Dip |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|