Maori
| Tau Wae: | R0.25S8-3.324/P |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Recom Power |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 24V 250MW |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $13.359 |
| 5+ | $13.2528 |
| 10+ | $13.1523 |
| 25+ | $12.9498 |
| 50+ | $12.5451 |
| 100+ | $11.331 |
| 250+ | $11.1287 |
| 500+ | $10.9264 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 24V |
| Putanga - Whakamotu | 1 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 3V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 3.6V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 0.49' L x 0.42' W x 0.28' H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) |
| Raupapa | ECONOLINE R0.25S (0.25W) |
| Mana (Watts) | 250 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 8-SMD Module |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 100°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ngā āhuatanga | SCP |
| He pai | 60 ~ 70% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 10.4mA |
| Tau hua hua | R0.25S8-3.324 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 250MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER 24V 250MW
DC DC CONVERTER 12V 250MW
DC DC CONVERTER 15V 250MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 15V 250MW
DC DC CONVERTER 24V 250MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER 12V 250MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 12V 250MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 24V 250MW
DC DC CONVERTER 15V 250MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 15V 250MW
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
R0.25S8-3.324/PRecom Power |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|