Maori
| Tau Wae: | RS3-2415DZ/H3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Recom Power |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER +/-15V 3W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $26.5873 |
| 5+ | $26.3803 |
| 10+ | $26.1761 |
| 25+ | $25.7671 |
| 50+ | $24.5398 |
| 100+ | $22.4949 |
| 250+ | $22.0859 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | -15V |
| Putanga - Whakaputa 1 | 15V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 9V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 27V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 0.86' L x 0.36' W x 0.44' H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm) |
| Raupapa | ECONOLINE RS3 (3W) |
| Mana (Watts) | 3 W |
| Paa / Case | 8-SIP Module, 7 Leads |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 71°C |
| Tau o nga Hua | 2 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | Remote On/Off, SCP |
| He pai | 80% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 100mA, 100mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | Enable, Active Low |
| Tau hua hua | RS3-2415 |
| Nga tono | ITE (Commercial), Medical |




RS3-2415DZ/H3
Ko te Y-IC he tohunga tohatoha kounga o ngā hua RECOM Power, he mea whakarite ki te tuku rauemi pai me ngā ratonga tino pai ki ngā kiritaki.
Ko te RECOM Power RS3-2415DZ/H3 he whakawhiti hiko DC-DC motuhake 3W kei roto i te raupapa ECONOLINE RS3. He āhei ki te tuku taka rua o +15V me -15V, he huinga pākahongai iti, whaihua hoki mō ngā whakamahinga maha.
Hoahoa moteatea wehe
Taka rua o +15V me -15V
Raiti kaha 3W
Whakataka ahuatanga 3kV
Tūhono mamao/on-off me te tiaki whaihere whiu iti
Huinga 8-SIP poto me te wāhanga rongoā ki te whakauru ihirangi
Rango tōtika o te utu whakauru mai i te 9V ki te 27V
Whaihua nui tae noa ki te 80%
Taupānga neketo i rwa -40°C ki te +71°C
Kounga me te pono nō RECOM Power
Ka poua te hua ki roto i tētahi pouaka ngongo. Ko ngā rahi ko te 21.8mm te roa, 9.2mm te whānui, me te 11.1mm te teitei.
He hua kaimahi te RS3-2415DZ/H3. E wātea ana ngā tauira ōrite me ngā māmā rānei, pēnei i te RS3-2415S me te RS3-2415D. Mēnā he pātai āu, koa whakapā atu ki tā mātou rōpū hoko mā tō paetukutuku.
Whakahaere pūkaha ahumahi me ngā taputapu hangarau
Pārongo hauora me ngā taputapu rongoā
Kei ngā paetukutuku mātou te tāwhāinga o te datasheet hāngai mō te RECOM Power RS3-2415DZ/H3, he mea whakaatu i ngā mōhiohio o te hua me ngā taipitopito hangarau. E taunaki ana kia tōkuti ngā kiritaki ki reira mō ngā taipitopito katoa.
Ka tūtohu kia tiki kīwari mō te RECOM Power RS3-2415DZ/H3 ki tō mātou paetukutuku. Tiki atu i tētahi kīwari inaianei, rānei ako atu mō tēnei hoko wā motuhake.
DC DC CONVERTER +/-3.3V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER 15V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER 15V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER 15V 3W
DC DC CONVERTER 15V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
DC DC CONVERTER +/-3.3V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER +/-3.3V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER 15V 3W
DC DC CONVERTER 15V 3W
DC DC CONVERTER +/-3.3V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
RS3-2415DZ/H3Recom Power |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|