Maori
| Tau Wae: | RW2-1205S/H2/B |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Recom Power |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 5V 2W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $18.1462 |
| 5+ | $18.0071 |
| 10+ | $17.868 |
| 25+ | $17.5883 |
| 50+ | $16.7508 |
| 100+ | $15.355 |
| 250+ | $15.0758 |
| 500+ | $14.8897 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 5V |
| Putanga - Whakamotu | 2 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 9V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 18V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 0.87' L x 0.49' W x 0.33' H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm) |
| Raupapa | ECONOLINE RW2 (2W) |
| Mana (Watts) | 2 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 16-DIP Module, 6 Leads |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | SCP |
| He pai | 75% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 400mA |
| Tau hua hua | RW2-1205 |
| Nga tono | ITE (Commercial), Medical |




DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER +/-9V 2W
DC DC CONVERTER +/-9V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER +/-9V 2W
DC DC CONVERTER +/-9V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER +/-9V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/06/19
2025/01/25
2025/06/10
2024/12/30
RW2-1205S/H2/BRecom Power |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|